На модулях HC-06 v3.0 при надсиланні команд при конфігурації потрібно після команд ставити "=": http://drach.pro/blog/hi-tech/item/149-bluetooth-hc-06
Пару днів конфігурував, так і не зміг сконфігурувати.
Приборная панель для Android
 
команди для v3 (після команд потрібно CRLF)Viachyck wrote:На модулях HC-06 v3.0 при надсиланні команд при конфігурації потрібно після команд ставити "=": http://drach.pro/blog/hi-tech/item/149-bluetooth-hc-06
Пару днів конфігурував, так і не зміг сконфігурувати.
AT+UART=19200,0,0
AT+NAME=Jetronic
AT+PSWD="0000"
- OldSamuray
- Posts: 747
- Joined: 01 Dec 2012 02:53
- Car: A6Q Avant ACE EMS-2 LPG-Invent
- Location: Україна, Чернігів
 
Ехал, поглядывал на коррекцию, звонят, поговорил, приборка вернулась без циферблатов, только цифры по бокам.
 
часто такое происходит? У меня никогда не было. Но у меня 3гб оперативкиOldSamuray wrote:Ехал, поглядывал на коррекцию, звонят, поговорил, приборка вернулась без циферблатов, только цифры по бокам.
- OldSamuray
- Posts: 747
- Joined: 01 Dec 2012 02:53
- Car: A6Q Avant ACE EMS-2 LPG-Invent
- Location: Україна, Чернігів
 
достаточно часто, просто тут повторяемая ситуация, а так если висит в памяти, часто выходит без будильников, но если сделать "штатный" выход, то поднимается всегда нормальноjhm wrote:часто такое происходит? У меня никогда не было. Но у меня 3гб оперативкиOldSamuray wrote:Ехал, поглядывал на коррекцию, звонят, поговорил, приборка вернулась без циферблатов, только цифры по бокам.
оперативы 2, тело "новое" самсунг j5, официальная прошивка 7.1
та версия котроя "потерялась" вроде значительно легковеснее была
 
Я в той день це зробив, правда довелось встановлювати Android IDE для надсилання команд в COM-порт.jhm wrote:команди для v3 (після команд потрібно CRLF)Viachyck wrote:На модулях HC-06 v3.0 при надсиланні команд при конфігурації потрібно після команд ставити "=": http://drach.pro/blog/hi-tech/item/149-bluetooth-hc-06
Пару днів конфігурував, так і не зміг сконфігурувати.
AT+UART=19200,0,0
AT+NAME=Jetronic
AT+PSWD="0000"
Я це повідомлення написав для того, щоб Ви скорегували утиліту для налаштування, що в першому повідомленні цієї теми, щоб інші користувачі так довго не мучились.
- OldSamuray
- Posts: 747
- Joined: 01 Dec 2012 02:53
- Car: A6Q Avant ACE EMS-2 LPG-Invent
- Location: Україна, Чернігів
 
А ютуб уже новую версию показал, я даже лайк поставил